SHABAZZ PALACES (USA/SUB POP) + SUPPORT

pátek 17. 2. 2023
začátek 20:00

V důsledku covidových opatření v Evropě se celé turné přesunulo na příští rok. V Brně vystoupí Shabazz Palaces v pátek 17.2.2023. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení a těšíme se na příští rok!
  
Shabazz Palaces (USA/Sub Pop)
Hiphopové zjevení ze Seattlu se vrací do Kabinetu MÚZ! Nekompromisní flow a soundrack snu, co se vám zdá při nejvyšších horečkách; to jsou atributy, které utváří unikátní hudbu Shabazz Palaces. Americké duo se oprošťuje od obvyklých hiphopových témat a vydává se konceptuálními, sotva vyšlapanými pěšinami, za na hvězdách zrozenými gangstery a závistivými stroji. I tak je z textů této dvojice často slyšet nádech kritiky sociálních poměrů a další prvky, které dávají najevo, že vesmírná témata člověku nebrání, aby se držel při Zemi. Dveře do klubu se změní v bránu mezi dimenzemi a čtyři stěny sálu ohraničí zážitek, jež ráno budete považovat ze šílený futuristický sen.
 
V současné době SHABAZZ PALACESS pokračují na novém albu o jehož vydání se postará opět legendární vydavatelství SUB POP.
 
 
Předprodej běží přes goout.cz v cenových vlnách 360 / 420 / 460 Kč (+ provize)

Koupit vstupenku

SHABAZZ PALACES (USA/SUB POP) + SUPPORT
17. 2. 2023 ve 20:00