Program

únor 2023

DNES
středa 8. 2.

Murman Tsuladze (FR/GE) + Ramzy Al Spinoza (IL)

čtvrtek 9. 2.

FDK (KŘEST) + BLUES FOR THE RED SUN + DROM

pátek 10. 2.

Butterclub Mayhem

sobota 11. 2.

Lazer Viking + Vellocet Roll

úterý 14. 2.

VALENTÝN S DIE KÜCHE

středa 15. 2.

Lesní zvěř + Point of few

čtvrtek 16. 2.

BASTL JAM

pátek 17. 2.

WHYOHWHY + JACK THE HIPPER

sobota 18. 2.

LOW COST

středa 22. 2.

SOFTSPOT

čtvrtek 23. 2.

Krang + Rabies + Newold

pátek 24. 2.

Madhouse Express + Hypnotic Floor

sobota 25. 2.

Milan Peroutka & kapela Perutě

březen 2023

středa 1. 3.

KALLE (KŘEST) + BARBORA HORA

čtvrtek 2. 3.

GRAVPEL (CHE) + TRESPASSER (SWE) + BAHRATAL

pátek 3. 3.

SCHYZO + DYZIVV + PYKO FATAL + DJ SAKA

sobota 4. 3.

Silent Generation + Tribe of Misery + Postcards from Arkham + Eponine

neděle 12. 3.

JOHN MOODS (DE)

pondělí 13. 3.

VeganFest 2023: Workshop vaření bezezbytku

úterý 14. 3.

Toyota Vangelis (křest) + Tokyo Drift (křest)

středa 15. 3.

TOMÁŠ NIESNER (KŘEST) + ADAM BADÍ DONOVAL

čtvrtek 16. 3.

DVA + AMETYST

pátek 17. 3.

Annet X & Champion Sound

sobota 18. 3.

Charity Night 2: ZVERINA (SK) + DANIEL VARDAN + ROBIN TENT + ADRIAN + HOSTÉ

středa 22. 3.

FALL FROM EVEREST + HEAD2DOWN + BORROWD

čtvrtek 23. 3.

VLTAVA

neděle 26. 3.

OTTONE PESANTE (IT) + GRIDE + MASÁŽ

úterý 28. 3.

Marcell

středa 29. 3.

NYLON JAIL

čtvrtek 30. 3.

TRYO (křest) + VDYD + FEBRUARY

pátek 31. 3.

EMMA SMETANA & JORDAN HAJ

duben 2023

úterý 4. 4.

SOFTSPOT: ECKO BAZZ (UGA, NYEGE NYEGE) FEAT. STILL (IT) + LLOYDFEARS (UK) + LAOKOON

středa 5. 4.

HELLSHOCK (USA) + DEATH CULTURE DEPRIVATION + G.U.T.S.

čtvrtek 6. 4.

Chief Bromden + The Truth Is Out There

sobota 8. 4.

DAREWIN + FAKIN BŮH

úterý 11. 4.

POST-HUDBA

středa 12. 4.

POST-HUDBA

čtvrtek 13. 4.

Khoiba + Waterbased

pátek 14. 4.

7krát3 + DJ + Igor Ochepovsky

sobota 15. 4.

LABELLO

neděle 16. 4.

Nero Kane (IT) + Epadun

úterý 18. 4.

WAYFARER (USA) + HAVUKRUUNU (FIN)

středa 19. 4.

Bratři Orffové

pátek 21. 4.

AMOCLEN + FUNUS + FAÜST + PRŮMYSLOVÁ SMRT + NO GOD RHETORIC

pondělí 24. 4.

SAVAK (USA) + PROHRA PRAHA

úterý 25. 4.

Marie Kieslowski & kapela (křest)

pátek 28. 4.

WEEDPECKER (PL) + DOPELORD (PL) + ACID ROW

sobota 29. 4.

Portrayal of Guilt (USA) + Müscle Wörship (USA) + Protijed

květen 2023

úterý 9. 5.

STONED JESUS (UA) + SLOTH

čtvrtek 25. 5.

BORIS (JPN) + ASUNOJOKEI (JPN) + OR

Program postupně rozšiřujeme...