Program

říjen 2022

DNES
pátek 7. 10.

UNSANE (USA) + Maggot Heart (DE)

sobota 8. 10.

Stop & Go! vol. 3: Wojczech + Cyness + Sheeva yoga + No god rhetoric + Orban + Distate

neděle 9. 10.

FLQ (CAN) + KURVY ČEŠI

úterý 11. 10.

JOZEF VAN WISSEM (NL) + TOMÁŠ NIESNER

středa 12. 10.

LETNÍ KAPELA

čtvrtek 13. 10.

POST-HUDBA

pátek 14. 10.

Brünn Under Siege: OLOVAN + DEPTHS ABOVE + NOMURA + SLAŤ

sobota 15. 10.

TATROFKA 200025000 (SK) + BRIZOLIT (SK) + RNZ (SK) + DUŠAN VLK (SK) + HAĎACI (SK)

neděle 16. 10.

Repulsive Feast (D) + Minenfeld (D) + Kandar

pondělí 17. 10.

BLUE UANDI (křest) + LAOKOON

úterý 18. 10.

IGGY MAYEROV + FAVORITE OBSESSION + THE VALENTINES

středa 19. 10.

Hm...

čtvrtek 20. 10.

FOTOCRIME (USA) + SDH (ES) + M!R!M (UK)

sobota 22. 10.

The Gangnails + Twisted Rod

neděle 23. 10.

MIDWIFE (USA, The Flenser Records) + METRONOME BLUES (NZL, Rhys Braddock sólo)

pondělí 24. 10.

MUNLY & THE LUPERCALIANS (USA) + VÁCLAV HAVELKA

středa 26. 10.

Tamara + Bibione

čtvrtek 27. 10.

Fast Food Orchestra + Vojtaano

pátek 28. 10.

Paranoia Sessions 2022 (vol.1/Brno): Abbie Falls + No Face No Case + Seeing Things + Abyss Above + Drip

neděle 30. 10.

Orient (křest) + Edúv syn

listopad 2022

středa 2. 11.

Miss Petty + Toyota Vangelis

čtvrtek 3. 11.

Hothouse (křest) + Čau Česko + Jack Rabbit’s Palace

neděle 6. 11.

Whispering Sons (BEL) + host

pondělí 7. 11.

the bar stool preachers (UK) + svetlanas

úterý 8. 11.

SOFTSPOT: XDZVØNX (PL) + Arleta + Kittylinda (DJ set)

pátek 11. 11.

Rutka Laskier (křest) + Pacino

pondělí 14. 11.

DARK TIME SUNSHINE (USA) + Traashboo (DE)

pátek 18. 11.

Rabies + CF98 (PL) + Queens of Everything

sobota 19. 11.

Povodí Ohře + Panenské plameny

středa 23. 11.

Tomáš Kočko & ORCHESTR (Křest LP ONA)

čtvrtek 24. 11.

LEBANON HANOVER (UK/DE) + BODY OF PAIN + BLOOD PACT

sobota 26. 11.

Tension #4: Elektro Guzzi + 1flfsoap

středa 30. 11.

Hadí Mord + Gospel Of The Future + Critical Madness + Usnu?

prosinec 2022

čtvrtek 1. 12.

Darewin

pátek 2. 12.

MANON MEURT + LAMBDA

středa 7. 12.

KATARZIA + TAOMI + MEOWLAU + VAL

sobota 10. 12.

PUSHTEEK FEST

čtvrtek 15. 12.

MIDI LIDI + NĚCO NĚCO

pátek 16. 12.

MIDI LIDI + DUKLA

čtvrtek 22. 12.

VÁNOČNÍ A-BEAT + LED ZEPPELIN REVIVAL

leden 2023

sobota 28. 1.

Hellfuck (PL) + Brutally Deceased + See You In Hell + High Purity

únor 2023

pátek 17. 2.

ZRUŠENO: SHABAZZ PALACES (USA/SUB POP)

Program postupně rozšiřujeme...