Program

duben 2020

DNES
středa 1. 4.

ZRUŠENO - RÁDIO IVO - ŽIVOT NEDOCENÍŠ

čtvrtek 2. 4.

Přesunuto - Tempers (USA)

pátek 3. 4.

ZRUŠENO - Jolly Joker + Twin Soul Brothers

pondělí 6. 4.

Michal Horák

úterý 7. 4.

Michal Horák - vyprodáno

středa 8. 4.

ZRUŠENO - TVIVLER (DK) + I AM PENTAGON + ANTISOCIAL SKILLS

čtvrtek 9. 4.

Bare Escape (křest) + Prodavač + Červen

úterý 14. 4.

Chief Bromden (křest) + Shallov + Senor Sanchez

středa 15. 4.

DIVADLO BAFNI - O nás dvou

čtvrtek 16. 4.

FOQL & VJ Copy Corpo (PL) + Mchy i Porosty (PL) + Kukla

pátek 17. 4.

München Konflikt + Čau Česko + Laokoon

sobota 18. 4.

Health (USA) + SRSQ (USA)

pondělí 20. 4.

Kabinet HOLIČŮ

úterý 21. 4.

Hrubá hudba (Lesní zvěř & Horňácká muzika Petra Mičky)

středa 22. 4.

Post-hudba + Coals (PL)

pátek 24. 4.

Slumberland (BE) + Vlněna

sobota 25. 4.

DALYB - TEEN(r)AGE TOUR

pondělí 27. 4.

Slift (FR) + support

úterý 28. 4.

Oliver Kucharovič Quartet (OKQ) + Headmovers

květen 2020

neděle 3. 5.

ESAZLESA + HOSTÉ

úterý 5. 5.

Zrušeno - THE PACK A.D. (Ca) + annarkuss (US/D) + Persian Flaw

čtvrtek 7. 5.

DeeThane - Real One Tour

pátek 8. 5.

Boy Wonder

neděle 10. 5.

FOTOCRIME (USA) + BLEAKNESS (FR)

pondělí 11. 5.

Kulturní úderka (křest)

pátek 15. 5.

Show me the body (USA) + Nusle Sound System

úterý 19. 5.

ZRUŠENO - Peter Aristone (SK)

středa 20. 5.

DIVADLO BAFNI - Neobyčejné příběhy

čtvrtek 21. 5.

THE POISON ARROWS (USA) + NYOS (FIN) + ALPHONES

pátek 22. 5.

Rozpor + Kurvy Češi

sobota 23. 5.

Emma Smetana

pondělí 25. 5.

Crywank (UK)

středa 27. 5.

THE UNDERGROUND YOUTH (UK) + BLYTH (UK/ex-Gallon Drunk)

pátek 29. 5.

Pain (křest)

sobota 30. 5.

Rožnov v Brně - Kultra, Chorobopop, Lucifer efekt, Jánošíček, film, architektura,..

červen 2020

středa 3. 6.

KICKER (USA/neurosis)

neděle 7. 6.

Vltava

čtvrtek 11. 6.

WWW Neurobeat

sobota 13. 6.

E (USA | Thrill Jockey) + OR

neděle 14. 6.

Wise Guyz (UA) + Cobra Twist (UA) + DJ BobCat + DJ VeeJay

středa 17. 6.

DIVADLO BAFNI - Impro Royale

středa 24. 6.

Deradoorian (USA / Anti records, Epitaph)

září 2020

sobota 5. 9.

Prago Union + hosté

sobota 26. 9.

Stop and go! - fastcore / grindcore / power violence show

říjen 2020

pondělí 19. 10.

Faces on tv (BE)

úterý 20. 10.

BOY HARSHER (USA) + HIDE (USA)

středa 21. 10.

VESNA

Program postupně rozšiřujeme...