×
Kabinet Múz
Program
Aktuálně
Prostor
Fotogalerie
Kontakt
Program
březen 2024
DNES
úterý 19. 3.
WYFE + Fourtuna + Andreas Imrich (SK)
středa 20. 3.
Vltava
čtvrtek 21. 3.
Fast Food Orchestra
pátek 22. 3.
PAIN + MAGENTA + DJ RUBENZ + SOUL EX MACHINA
sobota 23. 3.
BREN (KŘEST) + KAKKTUS + MOŘE DNÍ + FILÁČ (ŇUŇU!)
neděle 24. 3.
Kaleida (UK) + Viah
úterý 26. 3.
Lake Malawi
středa 27. 3.
POST-HUDBA
čtvrtek 28. 3.
Chief Bromden (křest) + Edúv syn + Barbora Hora
pátek 29. 3.
THE SILVER SPOONS
sobota 30. 3.
LOW COST #8
neděle 31. 3.
AFTEREFFECT
duben 2024
úterý 2. 4.
LAMENT (křest) + Cermaque + NĚKDO JINEJ
středa 3. 4.
Šamanovo zboží (křest) + Toad Planet
čtvrtek 4. 4.
-123 minut
pátek 5. 4.
Pavilon B - Butterclub
sobota 6. 4.
Devil Master (USA, Relapse) + Dödsrit (SWE) + ARA (A)
neděle 7. 4.
Hello Marcel + Fumar Mata! + Chora Sfakion
pondělí 8. 4.
BRIXTN + MALONE + LEON
úterý 9. 4.
THE VALENTINES + PRAZDNINY
středa 10. 4.
DUKLA (křest) + ANKI + AID KID & TASYA B2B DJ SET
čtvrtek 11. 4.
Tábor + Cardo & Decumanus
pátek 12. 4.
Schyzo + Dyzivv + Pyko + Saka + Madansky
sobota 13. 4.
POP MESSE: RANGLEKLODS (DK) + BLUE UANDI + ANA MI
pondělí 15. 4.
RUFUS MILLER (UK)+ LASH&GREY (SK)
úterý 16. 4.
EMMA SMETANA & JORDAN HAJ (druhý koncert)
středa 17. 4.
Emma Smetana & Jordan Haj
čtvrtek 18. 4.
BÁRA ZMEKOVÁ
pátek 19. 4.
Tatrofka200025000 + Brizolit + Kovošrot + Bitter Season
sobota 20. 4.
Mat213, Zdena + Perfect Workout
pondělí 22. 4.
DEAF CLUB (USA) + FUCK MONEY (USA) + DECULTIVATE + SKIPLIFE
úterý 23. 4.
HRUBÁ HUDBA
středa 24. 4.
BRATŘI ORFFOVÉ
pátek 26. 4.
The Stubs (PL) + Arrogant Twins + Neuro Bats
sobota 27. 4.
Henge (UK) + Lambda + Jak Sen
pondělí 29. 4.
RAEIN (IT) + Stormo (it) + Nervy
úterý 30. 4.
Korben Dallas (SK)
květen 2024
středa 1. 5.
MÉTA MONDE + Yasha96 (DE)
čtvrtek 2. 5.
CHOROBOPOP (KŘEST) + VČERA BYLO POZDĚ
pondělí 6. 5.
CLOAKROOM (USA, Relapse) + PANENSKÉ PLAMENY
středa 8. 5.
ROLE + HOST
pátek 10. 5.
Landless + Crooked nees + Newspeak
neděle 12. 5.
WOLFHEART (FIN) + HOST
pondělí 13. 5.
DOMKRAFT (SWE) + SUNNATA (PL)
středa 15. 5.
GUITAR GANGSTERS (UK) + DEGRADACE + LIQUID JESUS
čtvrtek 16. 5.
MANON MEURT (KŘEST) + MARJARI S KAPELOU
sobota 18. 5.
BELL WITCH (USA) + THE KEENING (USA)
neděle 19. 5.
Adam Stašek, Kryštof Bína & Samuel Bína
pondělí 20. 5.
Severní nástupiště + Šimanský Niesner
středa 22. 5.
TEEPEE
neděle 26. 5.
Jack Ladder (AUS) + Host
úterý 28. 5.
MIKE WATT with Il Sogno Del Marinaio (USA/IT) + Party Trasher
pátek 31. 5.
Krang + Rabies + Heel Turn
červen 2024
pondělí 3. 6.
HIGH ON FIRE (USA) + REPELENT SS
úterý 4. 6.
VYPRODÁNO: HIGH ON FIRE (USA) + GOSPEL OF THE FUTURE
sobota 8. 6.
ČERNÁ KREV A BÍLÁ NOC (performance + afterparty DJs)
pátek 14. 6.
IAM Oskar + hosté
úterý 18. 6.
Delaney Davidson (NZ) + Blind Künstler (solo)
čtvrtek 20. 6.
Frankie & The Deadbeats + Tim Schumann (USA) + Luke Lecheler (USA)
září 2024
sobota 21. 9.
Stop & Go: MASSGRAV + FACEPALM NATION + ALWAYS NEVER FUN
Program postupně rozšiřujeme...