VESNA + KVĚTY

úterý 17. 3. 2020
začátek 20:00

Je nám velkým potěšením, že vystoupíme v rámci našeho turné opět v Brně, tentokrát v Kabinetu MÚZ. Přijď si to jaro s námi pořádně protančit a prozpívat. :-)

Vesna je dívčí kapela zpěvačky a textařky Patricie Fuxové, kterou si vybrala jako předskokana i skandinávská zpěvačka Aurora. V listopadu 2018 Vesna vydala debutovou desku Pátá bohyně, za kterou získala nominaci Ceny Anděl na Objev roku. Na podzim 2019 odjela své první klubové turné #MyaVy po Čechách a Slovensku. Hudebně se obrací ke kořenům, je charakteristická snovými texty a kombinuje folklór s popem. Pro Vesnu je příznačná silná vizuální stránka, která se zračí i v jejich nápaditých kostýmech.

https://www.facebook.com/vesnamusic.cz/

https://www.vesnamusic.cz/

 

KVĚTY existují už od začátku tohoto tisíciletí. Počínaje rokem 2016 hraje ve nové sestavě, zaměřené více na elektroniku.
Ačkoliv je experimentální a hledačská, počet jejích posluchačů se rozrozstl do velmi širokého spektra. Oceňovány jsou silné texty, aranžérská barevnost, brilatní výtvarné řešení obalů desek, živelné koncerty a přítomnost humoru.
Získala tři anděly a její alba jsou vysoce oceňována v anketách různých rádií (Radio Wave, Proglas). S Vesnou vystoupí úplně poprvé.

https://www.facebook.com/KV%C4%9ATY-948804335206848/

 

Koupit vstupenku

VESNA + KVĚTY
17. 3. 2020 ve 20:00